Oferta pracy

Stażysta/Programista – staż miesięczny

VSoft S.A.

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Podgórze Duchackie

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

Twój zakres obowiązków

Co możesz zyskać?

• udział w realizacji ciekawego projektu,

• doświadczenie w programowaniu w najnowszych technologiach,

• pracę w elastycznych ramach czasowych,

• możliwość stałego zatrudnienia w VSoft.

Nasze wymagania

Program stażowy VSoft jest skierowany do studentów III, IV lub V roku jak również absolwentów ze stażem zawodowym nie dłuższym niż rok:

• lubiących pracę zespołową,

• znających środowisko .NET, a w szczególności C#,

• pomysłowych,

• umiejących myśleć analitycznie.

To oferujemy

  • Udział w miesięcznym płatnym programie stażowym umożliwi Ci zdobycie nowych umiejętności, a także zaliczenie obowiązkowych praktyk studenckich. Co więcej, najlepsi uczestnicy programu otrzymają szansę dołączenia do naszego zespołu po ukończeniu stażu!

    • Benefity

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu

    • program rekomendacji pracowników

    VSoft S.A.

    VSoft to ludzie!

    Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Stażysta Programista. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

    Przewiń do profilu firmy