Oferta pracy

Stażysta - Programista W Zespole Wsparcia Użytkowników

UNIQAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie programistyczne w ramach Service Desk

  • Rozwiązywanie wewnętrznych zgłoszeń serwisowych

  • Tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość SQL

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do możliwości kandydata

  • Możliwość poznania różnych systemów i technologii: JAVA, PowerBuilder, ETL, SQL, etc.

  • Pracę w firmie z rozbudowaną strukturą IT, poruszająca się w wielu technologiach

  • Zgrane zespoły eksperckie nastawione na wzajemną wymianę wiedzy i ciągłe jej poszerzanie

  • Przez okres wdrażania się możesz liczyć na mentora IT z bogatym doświadczeniem, który ułatwi Ci adaptację, możesz liczyć także na szereg materiałów, które pomogą Ci w nauce systemów

  • Miejsce pracy w centrum Warszawy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznych struktur

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy