Oferta pracy

Stażysta Programmatic

Adform Sp. z o.o.

Ludwika Waryńskiego 3a

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, uzupełnianie i weryfikowanie bazy danych klientów Adform w regionie CEE, APAC i MEA

  • Wspieranie zespołów komercyjnych wykonując zadania ad hoc

  • Rozwiązywanie wyzwań naszych klientów za pomocą platformy Adform Flow

  • Zarządzanie komunikacją z istniejącymi klientami Adform

Nasze wymagania

  • Wysoka umiejętność planowania i dobrej organizacji

  • Rozwinięte umiejętności analityczne, a także zdolność łączenia różnych źródeł danych w celu wyciągania wniosków

  • Zapał i pasja do realizacji ambitnych projektów

  • Energiczna osobowość oraz Team Spirit 😊

  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Office, zwłaszcza z MS Excel

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Wysoce autonomiczna struktura zespołu z dużą swobodą i odpowiedzialnością

  • Dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe otoczenie

  • Możliwość uczenia się każdego dnia, pracy z ekspertami z różnych krajów oraz rozwoju zawodowego

  • Dogodna lokalizacja biura (przy stacji metra Politechnika) oraz nowoczesne wyposażenie – pokój rozrywki z piłkarzykami i konsolą, świeże przekąski i owoce oraz pyszna kawa w kuchni.

  • Benefity

  • owoce

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • Yoga pracice

Adform is the only global, independent and fully integrated advertising platform built for modern marketing. Its unique enterprise technology – Adform FLOW – harnesses superior user experience and a scalable, modular and open architecture, to enable seamless management of the whole campaign lifecycle. It provides clients with enhanced control and transparency across their advertising operations, including ownership of all data from their campaigns. Since 2002, Adform has developed technology to enhance human/machine collaboration and deliver augmented intelligence, thereby amplifying business results for its clients around the world.

Przewiń do profilu firmy

O zespole

Zespół Sales & Customers Success, skupiający się na stronie sell & buy ekosystemu AdTech, odpowiada za rozwój biznesu wydawców i reklamodawców bezpośrednich oraz zarządzanie istniejącymi z nimi relacjami. Zespół pomaga również swoim klientom zrozumieć rolę technologii reklamowej w ekosystemie marketingu cyfrowego oraz jak strategie wielokanałowe oparte na danych i zautomatyzowane kupowanie mediów mogą zwiększyć wydajność marketingu.