Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta - Researcher IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Interesujesz się rekrutacją? Zastanawiałaś się, jak wygląda proces rekrutacyjny w dziale IT? Właśnie skończyłeś studia i jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin?

    3 razy tak? To właśnie Ciebie szukamy!

    Poszukujemy STAŻYSTY – RESEARCHERA IT, który chce postawić pierwsze kroki w rekrutacji i zdobyć doświadczenie poszukując specjalistów z branży IT.

    Nr ref.: /6/06/2018/EF/23266
    Warszawa

    Oferujemy:

    • Płatny 6 miesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy
    • Zdobycie cennego doświadczenia w rekrutacjach IT pod okiem specjalistów
    • Pracę w swobodnej przyjaznej atmosferze i elastycznych godzinach
    • Miejsce w fantastycznym, zgranym i doświadczonym zespole Randstad Technologies
    • Czekoladowe poniedziałki,  dostawę świeżych owoców w każdy wtorek i pyszną kawę

    Zadania:

    W trakcie trwania płatnego stażu, pokażemy Ci jak funkcjonuje Randstad w Polsce i na świecie, ale również pozwolimy Ci się sprawdzić w działaniach, takich jak:

    • pozyskiwanie najlepszych specjalistów z rynku IT
    • kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami
    • udział w spotkaniach rekrutacyjnych wraz z konsultantem
    • aktualizacja firmowej bazy danych
    • bieżące wsparcie konsultantów

    Oczekujemy:

    • chęci rozwijania się w obszarze rekrutacji i kontakcie z kandydatami
    • znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym (B1)
    • doskonałych zdolności interpersonalnych
    • elastyczności i dynamizmu w działaniu
    • pro-aktywnej postawy
    • dostępności w wymiarze całego etatu
    • mile widziane zainteresowanie branżą IT
    • bardzo mile widziane osoby, które studiują w trybie wieczorowym lub zaocznym, absolwenci – potrzebujemy osób dostępnych 40 h tygodniowo

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47