Oferta pracy

Stażysta SAP (SAP Enable Now)

AXXIOME HEALTH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

20,0027,00 brutto / godz.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • XML

  • SAP ABAP

  • SAP

  • SAP S/4HANA

  • JavaScript

O projekcie

Na starcie weźmiesz udział w kilku miesięcznym szkoleniu (średnio 3-4 m-ce), które przygotuje Cię do pracy w technologii SAP i narzędziu SAP Enable Now – otrzymasz plan wdrożenia ze szkoleniami, ćwiczeniami oraz wsparcie Buddiego, czyli opiekuna stażu -jest nim doświadczony specjalista z firmy, który będzie Ci towarzyszył na każdym etapie wdrożenia.

Następnie rozpoczniesz swoje pierwsze samodzielne zadania projektowe polegające na bezpośrednim technicznym i administracyjnym wspieraniu Zewnętrznych użytkowników SAP Enable Now u naszego Klienta (użytkownicy niemieckojęzyczni).

W kolejnych etapach współpracy chętnie damy Ci możliwość rozwoju w kierunku programowania w języku SAP ABAB, poznasz również SAP S/4HANA.

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie się do technologii SAP (SAP Enable Now, SAP S/4HANA, w późniejszym etapie również SAP ABAP) – poprzez udział w szkoleniach, oraz samodzielne przerabianie zagadnień w oparciu o przygotowane materiały.

  • Po ukończeniu wdrożenia, w ramach rozwiązania SAP Enable Now, rozpoczniesz bezpośrednią pracę z twórcami materiałów szkoleniowych oraz z Key-Userami u Klienta. Skupisz się na działaniach w zakresie bieżącego wsparcia technicznego i obsługi administracyjnej użytkownika końcowego

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem min. 2-go roku studiów na kierunkach Informatyka, Elektronika, Inżynieria Oprogramowania (lub pokrewne).

  • Znasz j. niemiecki na poziomie min. B2 oraz j. angielski na poziomie min. B1 (jest to dla nas ważne, ponieważ język niemiecki będzie towarzyszył Ci na co dzień – m.in. w pracy z Key User’ami).

  • Posiadasz wiedzę na temat metod autentyfikacji (np. single sign-on).

  • Znasz rozszerzalny język znaczników – XML.

  • Możesz nam poświęcić min. 80 h miesięcznie.

  • Cechujesz się skrupulatnością i w codziennych działaniach skupiasz się na celu.

  • Znajomość Java Script i/lub SAP ABAP.

  • Znajomość SAP S/4HANA.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy (Ty ustalasz ile godzin i kiedy przepracujesz – przy założeniu min. 80 h w miesiącu).

  • Możliwość pracy hybrydowej – posiadamy biura we Wrocławiu i Opolu, ale nie wymagamy Twojej codziennej obecności.

  • Możliwość kontynuacji nauki j. niemieckiego w formie zdalnej (2x1,5 h miesięcznie) na koszt firmy.

  • Możliwości udziału w międzynarodowych projektach (bo tylko takie mamy!).

  • rozwój w atmosferze pełnej merytorycznego wsparcia technicznego, w bardzo koleżeńskiej atmosferze, bez stresu związanego z pozyskiwaniem wiedzy.

  • Udział w imprezach, spotkaniach firmowych oraz w szkoleniach – od pierwszego dnia jesteś traktowany jak Pracownik.

  • Możliwość przedłużenia współpracy na umowie o pracę i określenia swojej indywidualnej ścieżki kariery w obszarze SAP.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Coroczna rewizja wynagrodzeń (wzrost dotyczy 98% wynagrodzeń

  • Szkolenia techniczne, liderskie i osobowościowe

  • Zajęcia językowe (w godzinach pracy)

  • Platforma benefitowa (premie za urodziny i ważne okazje)

  • 26 dni płatnego urlopu niezależnie od wieku

  • Sesje uważności (prowadzone przez psychologa)

Etapy rekrutacji
1

HR

2

TECH

3

OFERTA

Lokalizacja:

  • Opole / Wrocław (Możliwość pracy hybrydowej)