Oferta pracy

Stażysta Sekcji Zarządzania Nieruchomościami

Vantage Development S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w tworzeniu deklaracji podatkowych w zakresie podatku od nieruchomości,

  • tworzenie, weryfikacja i korekta dokumentów związanych z kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami firmy i czynne uczestnictwo w procesie ich obiegu,

  • współpraca w zakresie weryfikacji raportów okresowych zarządców nieruchomości,

  • uczestnictwo w procesach związanych z koordynowaniem współpracy z podmiotami współpracującymi w zarządzaniu, utrzymaniem i serwisem budynków,

  • pomoc w opisywaniu dokumentów księgowych dotyczących nieruchomości, rozliczanie kosztów spółek GK Vantage we Wspólnotach Mieszkaniowych i w nieruchomościach przeznaczonych pod najem.

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów (preferowane zarządzanie nieruchomościami, administracja, ekonomia),

  • wiedza z zakresu operacyjnego zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i Licencja Zarządcy Nieruchomości to Twoje dodatkowe atuty,

  • posługujesz się pakietem MS Office w stopniu średnio zaawansowanym,

  • znajomość i praktyczna obsługa programu AutoCAD to Twoja dodatkowa umiejętność,

  • cechuje Cię dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • posiadasz wysokie umiejętności organizacyjne.

To oferujemy

  • umowa zlecenie,

  • możliwość dłuższej współpracy lub zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • praca przy realizacjach złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich,

  • możliwość rozwoju kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia),

  • praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością są pracownicy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Vantage Development S.A.

Obecnie poszukujemy do zespołu we Wrocławiu Stażysty Sekcji Zarządzania Nieruchomościami

Przewiń do profilu firmy