Stażysta/ Stażystka ds. wsparcia zespołu obsługi projektów wizerunkowych

Grupa Pracuj

21,00 brutto / godz.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zespołu ds. Projektów Wizerunkowych (employer branding) w Dziale Obsługi Klienta

  • obsługa autorskich systemów wewnętrznych Pracuj.pl

  • wprowadzanie i edycja danych/treści w systemach

  • sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych/treści na stronie

Nasze wymagania

  • pełna dyspozycyjność pn.-pt. w godz. 9.00-17.00, od 27 września do 24 października 2022 (warunek konieczny)

  • status studenta (warunek konieczny)

  • znajomość języka polskiego pozwalająca na weryfikację tekstu pod kątem ortografii i stylistyki

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook, Teams)

  • swobodne poruszanie się w środowisku online

  • dokładność, spostrzegawczość, energiczność, samodzielność

To oferujemy

  • stawkę 21 zł brutto/1h

  • służbowy laptop

  • pracę w pełni zdalną

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy innowacyjnym projekcie

  • możliwość uzyskania referencji

  • wdrożenie w zakres obowiązków i merytoryczne wsparcie :)

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter, portalu Robota.ua na Ukrainie oraz Softgarden w Niemczech. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy