Oferta pracy

Stażysta/Stażystka Python Developer

EOS Poland Sp. z o.o.

4 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie oprogramowania z wykorzystaniem Python3 (framework Flask / FastApi), a także Javascript (framework VueJS)

  • Tworzenie testów jednostkowych za pomocą PyTest

  • Praca w metodyce Agile (SCRUM) z wykorzystaniem metodyki TDD

  • Tworzenie dokumentacji przygotowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś studentem

  • Jeśli Twoją pasją jest środowisko IT, chcesz się szkolić i rozwijać skrzydła w obszarze nowoczesnych technologii – na każdego patrzymy jak na talent!

  • Jesteś humanistą, umysłem ścisłym… doceniamy różnorodność!

  • Zwinnie poruszasz się w świecie technologii

  • Znasz podstawy SQL, Javascript, Oracle, Python

  • Lubisz podejmować nowe zadania a trudności traktujesz jak okazję do nauki

  • Nie boisz się dawać feedback ale też chętnie go przyjmujesz

To oferujemy

  • Klarowny proces rekrutacji, wyślij aplikację, zaprosimy Cię na rozmowę, zrobisz krótki test a informację zwrotną otrzymasz w przeciągu tygodnia

  • Podczas całego okresu stażu będziesz miał/miała opiekę swojego mentora, po 6 miesiącach gruntowne podsumowanie stażu i plan działania na kolejne miesiące

  • Szkolenia i zadania rozwijające wiedzę i umiejętności

  • Kulturę organizacyjną, nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność

  • Międzynarodowe środowisko pracy ceniące wymianę doświadczeń

  • Przyjazny team, integrację, akcje dobroczynne, rozmowy przy kawie/herbacie, dostęp do Kafeterii Worksmile w temacie wyzwań i konkursów

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb i nauki w tym hybrydowy model pracy jeśli jest taka konieczność

  • Dodatkowe dni „urlopu” do uzgodnienia

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Zbieranie i selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online

3

Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

EOS Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy