Oferta pracy

Stażysta/Stażystka w dziale E-commerce

Westwing.pl

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulacja cen

  • Pomoc w tłumaczeniu opisów produktów na język polski przy użyciu narzędzi tłumaczeniowych

  • Udział w projektach działowych

  • Przygotowywanie raportów

  • Kontrola jakości treści

  • Bieżące wsparcie zespołu

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Sprawne wyszukiwanie informacji w Internecie

  • Spostrzegawczość, dokładność, skrupulatność

  • Nastawienie na współpracę

  • Zaangażowanie i chęć nauki

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży e-commerce – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania

  • Staż w wymiarze ok. 30-40 h tygodniowo przez trzy miesiące (lipiec-wrzesień) z możliwością przedłużenia do końca roku

  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy oraz codzienną dawkę pozytywnej energii

  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole, który zawsze służy wsparciem, nadzór Opiekuna i wsparcie doświadczonych pracowników

  • Poznanie specyfiki pracy międzynarodowej firmy oraz udział w wydarzeniach integracyjnych

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Westwing.pl

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy