Oferta pracy

Stażysta/Stażystka w dziale Księgowości

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur oraz księgowanie dokumentów sprzedaży

  • Wprowadzanie dokumentów kosztowych do programu księgowego

  • Wsparcie działu księgowości w bieżących pracach

  • Tworzenie i generowanie raportów oraz sprawozdań

  • Segregacja i kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym

  • Znajomość i zainteresowanie zagadnieniami finansowo – księgowymi

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na nowe doświadczenia

  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • Płatny 3 miesięczny staż na umowę zlecenie z możliwością przedłużenia (termin rozpoczęcia do uzgodnienia)

  • Wsparcie merytoryczne podczas stażu

  • Przyjazny proces onboardingu i wdrożenia do zadań

  • Atmosferę pracy sprzyjającą wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Potwierdzenie odbycia praktyki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • system premiowy

  • platforma benefitowa

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy