Logo Pracuj.pl

Stażysta/Stażystka w Dziale Logistyki Magazynowej

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Chciałbyś/chciałabyś?
  • uczestniczyć w projektach optymalizacyjnych
  • prowadzić prace administracyjno – biurowe magazynu, współpracować z dostawcami
  • zapewniać zgodność danych zawartych w dokumentach i systemach informatycznych
  • przygotowywać raporty, analizy oraz przedstawiać rekomendacje i wnioski
  • przygotowywać prezentacje w języku polskim oraz angielskim
  • wspierać zespół w realizowanych zadaniach

Nasze wymagania

  • Poszukujemy:
  • Studentów i absolwentów (preferowane kierunki: logistyka, badania operacyjne, statystyka i inne pokrewne), którzy posiadają poniższe umiejętności:
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel – poziom tabel przestawnych, funkcji, baz danych)
  • umiejętności analityczne
  • otwartość na nowe pomysły i energia do ich kreowania
  • terminowość, rzetelność i efektywność w pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w dziale logistyki oraz znajomość programu SAP

To oferujemy

  • zastrzyk wiedzy i energii od najlepszych specjalistów w branży
  • płatny staż w ramach umowy o pracę na okres ok. 6 miesięcy
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, deputat piwny i wiele innych korzyści
  • pracę w gronie fajnych ludzi z pasją, w bardzo dobrej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, miedzy innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcje specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach, a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategie „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energie, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Stażysta/Stażystka w Dziale Logistyki Magazynowej, Swarzędz