Logo Pracuj.pl

Stażysta/Stażystka w Dziale Marketingu i Produktu

Marmite Sp. z o.o.O firmie

  • Zakrzewo (pow. poznański)
    Zakrzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obsłudze bieżących tematów biznesowych związanych z zarządzaniem portfelem kilku tysięcy produktów.
  • Wsparcie w realizacji działań marketingowych.
  • Analiza konkurencji i zbieranie danych rynkowych na poczet procedur przetargowych i ofert dla klientów.
  • Przygotowanie danych systemowych i etykiet dla nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne oraz znajomość rysunku technicznego).
  • Znajomości pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (m.in. B2).
  • Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w podobnym obszarze.

To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy.
  • Przeszkolenie i wsparcie w pierwszych tygodniach stażu.
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz pełnego zatrudnienia w Marmite po zakończonym stażu.

Benefity

  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Marmite Sp. z o.o.

Marmite to firma będąca liderem na rynku produktów łazienkowych z przetworzonego kamienia. Jesteśmy częścią ESG ( Engineered Stone Group), której właścicielem jest amerykański holding inwestycyjny Cranemere . Marmite jest obecne na międzynarodowych rynkach od ponad 40 lat a nasze korzenie wywodzą się ze Szwecji. Od 30 lat jesteśmy obecni w Polsce gdzie jest zlokalizowana produkcja i główna siedziba firmy. Marmite jest firmą B2B, a nasi klienci to największe marki z branży łazienkowej na świecie. Główne kompetencje firmy to projektowanie, wdrażanie i produkcja unikalnych produktów, które są sprzedawane pod markami klienta lub innych marek grupy.

Twórz z nami piękno!

Stażysta/Stażystka w Dziale Marketingu i Produktu, Zakrzewo (pow. poznański)