Oferta pracy

Stażysta/Stażystka w Dziale Marketingu

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.O firmie

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.

Budowlana 6

Siemianowice Śląskie

O NAS

Grupa PACCOR® specjalizuje się w produkcji sztywnych cienkościennych opakowań z tworzyw sztucznych  i jest wiodącym producentem opakowań w Europie centralno-wschodniej. W skład dywizji wchodzi obecnie 19 fabryk w 14 krajach w Europie i Stanach Zjednoczonych. PACCOR Polska Sp. z o.o., posiadająca dwa zakłady produkcyjne w Polsce, aktualnie poszukuje Kandydata/tki na stanowisko:

Stażysta/Stażystka w Dziale MarketinguNumer ref.: SM/2019/P

Obowiązki:

  • pozyskiwanie danych rynkowych z bazy Euromonitor
  • przygotowanie prezentacji na podstawie pozyskanych danych
  • bieżące zadania podstawowe z zakresu działań marketingowych

Wymagania:

  • biegła umiejętność obsługi komputera, pakietu Office
  • chęć zdobycia doświadczenia w dziale marketingu
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • nielimitowany dostęp do kawy
    i herbaty
  • piknik rodzinny raz w roku

  • możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • owocowe środy
  • elastyczne godziny pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z4.05.2016, str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PACCOR POLSKA SP. Z O.O. 41-100 Siemianowice Śl, ul. Budowlana 6, w celach związanych z organizacją aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) administratora.
Jednocześnie, przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usuwania lub wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy