Oferta pracy

Stażysta / Stażystka w Dziale Operacyjnym

GE Aviation

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy działu Operacyjnego w wykonywaniu codziennych zadań. Przez Dział Operacyjny rozumiemy: Compliance, Kontrola Obrotu, Ochrona Informacji Niejawnych, Bezpieczeństwo.

  • Wykonywanie zadań związanych z działaniem Wewnętrznego Systemu Kontroli oraz Ochrony Informacji Niejawnych w firmie, na przykład:

  • Dokonywanie wpisów w ewidencji kontroli obrotu.

  • Aktualizacja dokumentacji związanej z Wewnętrznym Systemem Kontroli Obrotu.

  • Kontakt z instytucjami rządowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów.

  • Doskonała organizacja czasu, planowanie i sprawne realizowanie zadań.

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • Płatny staż na rok

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Współfinansowanie karty Multisport dla Pracownika

  • Dodatki emerytalne (PPK i III Filar)

  • Dodatki w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Bonus Świąteczny (dla osób będących pracownikami w grudniu)

  • Szeroki zakres ubezpieczenia w podróży służbowej oraz NW

  • Dodatek na zakup okularów do pracy przy monitorze

  • Dodatek z tytułu urodzenia dziecka

  • Szerokie spektrum grup zainteresowań i inicjatyw, m.in. HealthAhead, EDC Bikers, EDC Runners

  • Dostęp do EDCowej Rowerowni

  • Program „Zdrowa Kobieta” / „Zdrowy Mężczyzna”

  • Program Kafeteria MyBenefit

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

GE Aviation

GE Aviation jest światowym liderem w produkcji silników lotniczych o zastosowaniu cywilnym i wojskowym.

Przewiń do profilu firmy