Oferta pracy

Stażysta/Stażystka w dziale produkcji

Mondelēz International w Polsce

  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowaniu opisu i mapy procesu oraz badaniu zdolności i stosowaniu statystycznej kontroli procesu

  • Analizowanie danych z systemów, baz oraz udział w przygotowaniu analizy strat

  • Bliska współpraca z działami wspierającymi w celu zapobiegania odchyleniom w produkcie i procesie

  • Wsparcie Operatorów w  prawidłowym działaniu maszyn (wsparcie w  działaniach mających na celu wyeliminowanie defektów, złej jakości i poprawę bezpieczeństwa)

  • Pomoc w opiniowaniu i weryfikacji wniosków dotyczących modyfikacji procesów i urządzeń.

  • Udział w opracowywaniu  planu wdrożenia kolejnych kroków i wymagań IL6S

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - Studenci ostatniego roku studiów inżynierskich lub magisterskich, absolwenci do roku od ukończenia studiów

  • (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika; Mechatronika; Automatyka)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Wysoko rozwinięte umiejętności pracy w grupie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

If you’re ready to take a step forward and be part of the future of our business, your ideal career is just one click away.

Działaj najlepiej jak potrafisz w Mondelēz International!

Dołącz do nas i wesprzyj nas w realizacji naszej misji, której celem jest kształtowanie przyszłości branży przekąsek na całym świecie. Działaj z dumą.

Podczas Stażu w Dziale Produkcji będziesz uczestniczyć w ciągłym doskonaleniu procesów i metod (pod kątem optymalizacji bezpieczeństwa, jakości, kosztów i dostarczania) w oparciu o metodologię IL6S.

Mondelēz International, Inc. empowers people to snack right in over 160 countries around the world. We’re leading the future of snacking with iconic brands such as Oreo, BelVita, Halls and Milka. Our 90,000+ colleagues around the world are key to the success of our business. Great people and great brands. That’s who we are. In Poland, we have been operating since 1992 and have more than 4600 employees in several locations: Warsaw head office, sales force, 7 manufacturing plants: Skarbimierz, Bielany Wrocławskie, Jarosław, Płońsk, Cieszyn and Jankowice, as well as global Research, Development & Quality (RDQ) Center in Wroclaw. Join us on our mission to continue leading the future of snacking around the world by offering the right snack, for the right moment, made the right way.

Przewiń do profilu firmy