Logo Pracuj.pl

Stażysta/Stażystka w Dziale Zakupów

Havi Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prognozowanie popytu krótko- i długoterminowego
  • Przygotowywanie zamówień do dostawców oraz kontrola ich realizacji
  • Utrzymywanie i kontrolowanie optymalnych stanów magazynowych we wszystkich lokalizacjach HAVI
  • Zgłaszanie reklamacji jakościowych do dostawców oraz ich ewidencja
  • Kontakt z klientem oraz dostawcami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność min. 32h (najlepiej 40h) w tygodniu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość pakietu Office (Excel)
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Sumienność i skrupulatność
  • Mile widziany status studenta lub ucznia

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Płatny staż
  • Bezpłatne posiłki
  • Elastyczne godziny pracy - możliwość pogodzenia studiowania ze stażem

Benefity

  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • darmowa platforma do nauki języka angielskiego

Havi Logistics Sp. z o.o.

HAVI jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych obecnym w 100 krajach i zatrudniającym ponad 10000 pracowników. W Polsce HAVI dysponuje 4 Centrami Dystrybucji (Warszawa, Tychy, Poznań, Gdańsk) i dostarcza szeroki asortyment produktów do ponad 1000 punktów w kraju. Więcej szczegółów na temat firmy na stronie internetowej: http://www.havi.com/

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV (z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Stażysta/Stażystka w Dziale Zakupów, Warszawa