Oferta pracy

Stażysta / Stażystka w Zespole ds. Kadr i Płac

Synevo Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zamieniecka 80

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Zespołu ds. Kadr i Płac w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej;

  • Zakładanie akt osobowych Pracowników;

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego;

  • Dbanie o właściwy obieg korespondencji służbowej.

Nasze wymagania

  • Status studenta bądź wykształcenie wyższe;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Zainteresowanie tematyką kadrowo-płacową;

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia;

  • Możliwość dopasowania czasu pracy do innych zajęć;

  • Samodzielność w działaniu oraz przestrzeń na własne inicjatywy;

  • Zdobycie bądź poszerzenie doświadczenia zawodowego w otoczeniu Specjalistów;

  • Miejsce pracy: Zamieniecka 80/401.

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy