Stażysta/Stażystka w Zespole Komunikacji Wewnętrznej i CSR

  • Poznań, wielkopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • współtworzenie komunikacji wewnętrznej w organizacji, z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych, drukowanych i innych niestandardowych nośników w przestrzeniach firmowych w Centrali i Centrach Logistycznych firmy
    • współorganizowanie wydarzeń i spotkań wewnątrz firmy
    • wsparcie operacyjne projektów z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu
    • bieżące prace administracyjne wspierające funkcjonowanie Zespołu

    Oczekujemy od Ciebie:

    • statusu studenta/ki III-V roku studiów (preferowane kierunki związane z komunikacją, marketingiem, PR)
    • umiejętności sprawnego redagowania tekstów
    • bardzo dobrej znajomości MS Office (Power Point, Excel)
    • świetnej organizacji czasu
    • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
    • chęci rozwoju w obszarze public relations
    • terminowości i odpowiedzialności w zakresie powierzonych zadań

    Oferujemy:

    top
    • umowę o staż oraz elastyczne godziny
    • możliwość zapoznania się z zasadami działania i pracy w obszarze PR
    • realizowanie ciekawych i różnorodnych zadań
    • nowoczesne warunki pracy
    • lokalizację biura w centrum Poznania
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy)
    top