Stażysta/Stażystka

Anwim S.A.

  • Daimlera 2, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Anwim S.A.

Daimlera 2

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie bieżącej pracy działów:

  • marketing

  • flota

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Outlook)

  • skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność za realizacje powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność współpracy

Mile widziane

  • w przypadku kandydatów do działu marketingu, lekkie pióro

To oferujemy

  • możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę

  • pyszną kawę

  • dogodną lokalizację (bezpośrednio przy SKM/WKD Al. Jerozolimskie)

  • Benefity

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy