Stażysta - szkolenie na Kierownika Pociągu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 21 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wszystkich etapach szkolenia na stanowisko Kierownika Pociągu;

  • Dbałość o dokładne wykonywanie poleceń i dyspozycji osób szkolących i opiekunów;

  • Przestrzeganie dyscypliny, przepisów BHP i Ppoż (ochrona przeciwpożarowa);

  • Przystąpienie do egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko Kierownika Pociągu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie ogólne lub średnie techniczne;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Dyspozycyjność (szkolenie od poniedziałku do piątku po 8 godzin. Po zakończeniu szkolenia i zatrudnieniu na stanowisku Kierownika Pociągu - praca w systemie równoważnego czasu pracy);

  • Podpisanie umowy lojalnościowej za szkolenie na stanowisko Kierownika Pociągu;

  • Zdyscyplinowanie;

  • Gotowość do szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach;

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

  • Mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny (od 1 września do 30 listopada 2021r.);

  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniu na stanowisko Kierownik Pociągu;

  • Możliwość przedłużenia zatrudnienia na umowę o pracę po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko Kierownika Pociągu i po pozytywnej rekomendacji członków komisji szkolącej.

Klient Pracuj.pl

Firma świadcząca usługi kolejowego transportu pasażerskiego poszukuje osób na stanowisko: Stażysta -szkolenie na Kierownika Pociągu

Przewiń do profilu firmy