Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta Technolog/Laborant

thomas cementy sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Zawodzie 20a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami produkcyjnymi

  • udział w pracach laboratoryjnych w ramach kontroli jakości

  • pobieranie próbek surowców i wyrobów gotowych

  • planowanie i wykonywanie badań laboratoryjnych

  • opracowanie wyników przeprowadzonych badań

  • nadzór nad sprzętem laboratoryjnym

  • udział w pracach projektowych nad nowymi produktami

  • udział w pracach wdrożeniowych nowych produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku związanym z związanym z branżą materiałów budowlanych lub branżą budowlaną

  • motywacja do rozwoju w technologii materiałów budowlanych

  • biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • kreatywność i innowacyjność

  • rzetelność, dokładność, sumienność, staranność, terminowość, odpowiedzialność

  • samodzielność i zdolności organizacji własnego czasu pracy

  • wysoki poziom orientacji biznesowej i motywacji do osiągania założonych celów

To oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w oparciu o system szkoleń i doświadczenie naszej firmy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę po okresie próbnym)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dofinansowanie do karnetów Multisport

  • dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

thomas cementy sp. z o.o. – znaczący podmiot na krajowym rynku specjalistycznych spoiw budowlanych do zastosowań w geotechnice, hydrotechnice i drogownictwie, działająca na rynku od 25 lat, posiadająca 3 zakłady produkcyjne w Warszawie, Jaworznie i Ostrołęce, będąca częścią niemieckiej thomas gruppe.

thomas gruppe - średniej wielkości grupa przedsiębiorstw, które prowadzi działalność w zakresie branży budowlanej oraz przemysłu materiałów budowlanych i posiadają oddziały na terenie Niemiec, Polski i Danii.

Przewiń do profilu firmy