Oferta pracy

Stażysta Tester

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie testów manualnych,

  • wspomaganie w opracowywaniu skryptów do automatyzacji testów,

  • opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu testów, analiz i programowania.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania w szczególności:

  • podstawowa znajomość SoapUI,

  • podstawowa znajomość języka SQL / PLSQL,

  • podstawowa wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi do zarządzania testami oraz raportowania błędów, np.: JIRA, Zephyr.

To oferujemy

  • 3 - miesięczny płatny staż, po którym istnieje możliwość zatrudnienia,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • dużą dawkę wiedzy,

  • pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,

  • otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,

  • dedykowanego opiekuna podczas stażu.

Centralny Ośrodek Informatyki

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

• możliwość pracy zdalnej

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy

Opis oferty

Jako członek naszego zespołu we współpracy z zespołem analitycznym i produkcyjnym będziesz aktywnie uczestniczył procesach odpowiedzialnych za zapewnienie jakości wdrażanych systemów. Współpraca z doświadczonymi testerami, programistami oraz analitykami IT będzie świetną okazją do zapoznania się z profesjonalnym i komercyjnym procesem testowania i wytwarzania oprogramowania.