Stażysta - Tester w dziale Technology

  • Warszawa, mazowieckie
  • Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-09-12
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-10-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.
    PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.
    Stażysta (Tester) w dziale Technology
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Udział w tworzeniu i projektowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych (udział we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania) dla czołowych globalnych instytucji finansowych,
    • Wsparcie w opracowywaniu analiz biznesowych,
    • Wsparcie procesu zbierania wymagań biznesowych oraz ich analiza,
    • Współpraca z zespołem developerów oraz data scientists w zakresie doprecyzowania wymagań funkcjonalnych i technicznych,
    • Tworzenie user stories,
    • Rozwiązywanie zagadnień dotyczących algorytmów powstałych w trakcie programowania,
    • Wykonywanie testów aplikacji oraz optymalizacja podejścia do testów merytorycznych oraz wsparcie klienta w UAT,
    • Współpraca ze stakeholderami (biznes, developerzy),
    • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz raportów zgodnie z przyjętymi standardami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunkach technicznych lub ekonomicznych,
    • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
    • Komunikatywność i zaangażowanie w prace zespołowe,
    • Kreatywność, inicjatywa oraz duża samodzielność w działaniu,
    • Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
    • Dostępność w wymiarze minimum 32 godzin tygodniowo.

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów na bazie Selenium WebDriver, UiPath, Blueprism etc.,
    • Znajomość VBA, SQL.

    Co oferujemy?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową,
    • Możliwość zostania ekspertem w najnowszych technologiach wykorzystywanych w biznesie,
    • Dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,
    • Wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk,
    • Sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka oraz wyjazdy integracyjne,
    • Świeże owoce każdego dnia i oferta zdrowej firmowej kantyny,
    • Lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika.
    Fotografia