Oferta pracy

Stażysta - tka w dziale E-commerce

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.O firmie

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Warszawa

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.
Stażysta (-tka) w dziale E-commerce
Lokalizacja: Warszawa

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Stażysta(-tka) w dziale E-commerce.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie raportów i zestawień sprzedaży na bazie dostępnych źródeł danych
  • Samodzielne robienie reaserchu w Interencie oraz platformach Ecommerce w celu przygotowania raportów, zestawień
  • Udział w tworzeniu strategii dla kanału ecommerce na rynku polskim
  • Współpraca z klientami Schneider Electric (sklepy internetowe, platformy ecommerce B2B) w obszarze wdrażania wytycznych merchandisingowych
  • Wsparcie managera przy prowadzeniu większych projektów np. Allegro i Ceneo
  • Samodzielne prowadzenie mniejszych projektów przy wsparciu managera
  • Współpraca z pozostałymi rynkami klastra MEE (Czechy, Słowacja, Ukraina) w obszarze efektywnego obiegu informacji
  • Wsparcie przy analizie efektywności prowadzonych kampanii w sklepach internetowych oraz Google Ads
  • Wsparcie przy tworzeniu contentu produktowego dla sklepów internetowych

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • Student (-tka) studiów wyższych lub osoba po studiach, z dyspozycyjnością do pracy min. 35h / tydzień
  • Chęć do nauki i rozwoju nowych kompetencji kluczowych z punktu widzenia zmieniającego się rynku pracy
  • Proaktywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu
  • Nastawienie na cel i realizację zadań
  • Kompetencje analityczne oraz umiejętność znajdywania i analizy informacji w środowisku internetowym będą dodatowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz skrupulatność
  • Umiejętność obsługi pakietu Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint)

Jeśli interesuje Cię:

  • rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
  • płatny staż w oparciu o umowę-zlecenie
  • elastyczny grafik umożliwiający połączenie stażu z zajęciami na uczelni
  • interesujące i samodzielne zadania w międzynarodowym środowisku
  • możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych
  • nabycie doświadczenia w zakresie marketingu online oraz e-commerce

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy