Oferta pracy

Stażysta /-tka w Dziale Finansów i Analiz (Płatny staż)

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.O firmie

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Bonifraterska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w wykonywaniu raportów budżetowych, prowadzenie doraźnych raportów i analiz;

  • Wsparcie utrzymania systemu i zarządzania integralnością danych (uruchamianie modeli i weryfikacja dokładności danych - przychody, koszty operacyjne, rachunek zysków i strat, liczba pracowników) w krajach Europy Środkowej;

  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca w Polsce i innych krajach Europy Środkowej (UKR, HUN, CZSK);

  • Wsparcie procesu budżetowego;

  • Wsparcie administracji, danych podstawowych i struktury narzędzi finansowych, takich jak SAP, HFM, TM1 i innych narzędzi lokalnych;

  • Aktywny udział w projektach w celu poprawy jakości sprawozdawczości finansowej.

Nasze wymagania

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych (preferowany kierunek studiów: metody ilościowe, ekonomia, finanse, zarządzanie);

  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny;

  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość MS Excel oraz podstawowa znajomość SAP;

  • Chęć do pracy z danymi, przygotowywania raportów i analiz;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;

  • Dodatkowe doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • Płatny staż od 1 czerwca 2021 do 31 maja 2022;

  • Współpracę w ramach umowy zlecenie;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;

  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański) z możliwością pracy zdalnej.

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych, szczepionek, leków stosowanych w chorobach rzadkich, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia (Consumer Healthcare). Sanofi w Polsce jest zorganizowana w 4 następujące Business Unity: Specialty Care (Sanofi Genzyme); General Medicines; Vaccines (Sanofi Pasteur); Consumer Healthcare.

Jesteśmy dumni z uhonorowania naszej firmy tytułami Top Employer Polska 2021 i Top Employer Global 2021!

Jeżeli studia są dla Ciebie pasją, a umiejętności na nich zdobyte chciałbyś sprawdzić w praktyce, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu płatnych staży „Student on Board”.

Program jest skierowany do studentów i absolwentów do roku po ukończeniu studiów, którzy nie boją się nowych wyzwań i już na początku swojej kariery zawodowej chcą wykonywać odpowiedzialne i ciekawe zadania pod okiem doświadczonego managera.

Przewiń do profilu firmy