Oferta pracy

Stażysta(-tka) w dziale Home & Distribution

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

  • Konstruktorska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza i raportowanie działań konkurencji

  • przygotowywanie i analiza promocji

  • tworzenie contentu do social media

  • tłumaczenie materiałów marketingowych drukowanych oraz on-line z j. angielskiego

  • współpraca z grafikiem i koordynacja projektów graficznych

  • współpraca z agencjami marketingowymi (oferty, wysyłki, rozliczenia)

  • prowadzenie projektu dni otwartych dla klientów

  • współpraca z przedstawicielami handlowymi

  • bieżące wsparcie działu marketingu

Nasze wymagania

  • studentów 2-go, 3 lub 4 roku (Zarządzanie, Marketing lub inne kierunki biznesowe)

  • dyspozycyjność min. 30h w tygodniu

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • kreatywność

  • lekkie pióro

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • zaangażowanie w realizację wykonywanych działań

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości

  • płatny staż

  • elastyczny grafik umożliwiający połączenie stażu z zajęciami na uczelni

  • interesujące i samodzielne zadania w międzynarodowym środowisku

  • możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Stażysta(-tka) w dziale Home & Distribution.