Oferta pracy

Stażysta/tka w dziale HR ze znajomością języka ukraińskiego

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting PlantO firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant

Generała Mariusza Zaruskiego 11

Sosnowiec

Marelli jest firmą międzynarodową założoną we Włoszech w 1919 roku. Prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie systemów komponentów dla sektora motoryzacyjnego. Od maja 2019 roku Marelli jest częścią Grupy Marelli CK Holdings.

Marelli zatrudnia około 44 000 pracowników, ma 85 zakładów produkcyjnych i 15 ośrodków R&D. Grupa obecna jest w 20 krajach (Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Polska, Czechy, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Turcja, USA, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Chiny, Japonia, Indie, Malezja).

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta/tka w dziale HR
ze znajomością języka ukraińskiego

Twoje zadania:

  • Tłumaczenia symultaniczne w trakcie spotkań z pracownikami z języka rosyjskiego oraz ukraińskiego na język polski
  • Tłumaczenie dokumentacji technicznej z języka polskiego na język rosyjski
  • Wsparcie językowe dla kadry menedżerskiej w kontakcie z pracownikami

Nasze oczekiwania:

  • Absolwent/ka filologii rosyjskiej lub osoba z kartą Polaka i bardzo dobrą znajomością języka polskiego (warunek konieczny)
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego
  • Gotowość do nauki słownictwa technicznego
  • Znajomość pakietu Office – Word, Excel, PowerPoint
  • Zalegalizowany pobyt w Polsce wraz z pozwoleniem na pracę

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o staż - zlecenie
  • Możliwość codziennego kontaktu z żywym językiem
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowanie osoby proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy