Ta oferta pracy jest nieaktualna od 323 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/-tka w Dziale IT i Rozwoju

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inchcape Motor Polska oddział międzynarodowego koncernu Inchcape plc,
    obecny w Polsce od 2004 roku i posiadający 3 odziały: w Warszawie, we Wrocławiu
    i w Swadzimiu k. Poznania. Dealer marek BMW, MINI oraz BWM Motorrad.
    Nagrodzony przez BMW Polska tytułami Najlepszego Dealera roku 2016.

    poszukuje do Salonu w Warszawie
    profesjonalistów do pracy w charakterze:

    Stażysty/-tki w Dziale IT i Rozwoju
    Miejsce pracy: Warszawa
    (nr ref. ADMIN/2017/08)

    Poszukujemy Kandydatów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce.

    OPIS STANOWISKA:

    • Wsparcie w zapewnieniu sprawnego działania systemów informatycznych firmy
    • Wsparcie dla użytkowników (komunikacja pomiędzy firmą a wsparciem technicznym)
    • Wsparcie dla działania aplikacji (rozwiązywanie bieżących problemów)
    • Kontrola poprawności działania systemów i aplikacji
    • Praca z bazami danych spółki (MS SQL, ORACLE)
    • Wsparcie w obsłudze  systemu CRM, DMS
    • Wsparcie dla procesów i aplikacji służących komunikacji z Klientami
    • Kontrola poprawności pracy użytkowników w systemie
    • Wsparcie dla systemu raportowania w firmie

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe na kierunkach informatycznych/ finansowych
    • Język angielski – zaawansowany w mowie i piśmie
    • Obsługa Excel – zaawansowany
    • Obsługa Visual Basic będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość MS SQL  będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość Sharepoint’a będzie  dodatkowym atutem
    • Umiejętność szybkiego uczenia się, elastyczność
    • Dyspozycyjność
    • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

    WYBRANYM KANDYDATOM/ KANDYDATKOM OFERUJEMY:

    • Umowę zlecenie – na staż
    • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • Dynamiczne środowisko pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego – praca z jednymi z najbardziej uznanych marek motoryzacyjnych na świecie – BMW, MINI, BMW Motorrad
    • Wynagrodzenie podczas stażu

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji
    (CV, list motywacyjny, zdjęcie), z podaniem numeru referencyjnego.

    Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję, jednocześnie zastrzegamy,
    że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Prymasa Tysiąclecia 64, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”