Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta/tka w dziale konstrukcji i technologii

KARPOL Sp. z o.o.O firmie

KARPOL Sp. z o.o.

aleja Wojska Polskiego 66

Piła

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe opracowanie dokumentacji technicznej (rysunki techniczne, listy części, modele przestrzenne) dla celów produkcyjnych,

  • Tworzenie list materiałowych dla potrzeb zaopatrzenia,

  • Wspieranie współpracowników w realizacji bieżących zadań,

  • Kontakt z klientem w sprawach technicznych.

Nasze wymagania

  • Ukończonych lub trwających studiów technicznych (kierunki: mechanika, inżynieria środowiska lub pokrewne),

  • Znajomości rysunku technicznego,

  • Znajomości programu AutoCad, mile widziana znajomość programu SolidEdge,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Dokładności, sumienności i komunikatywności,

  • Znajomości MS Office,

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Staż w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwości długofalowego rozwoju w strukturach firmy,

  • Nowoczesne narzędzia pracy,

  • Środowisko międzynarodowe - współpraca z klientami z całego świata,

  • Karta Benefit Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Firma KARPOL istnieje od 1994 roku, specjalizuje się w produkcji i dostawie nowoczesnych, wydajnych i bezpiecznych systemów wentylacyjnych, stosowanych na całym świecie. Oferuje systemy i ich elementy dopasowane do potrzeb wszystkich swoich odbiorców: od rozwiązań standardowych, przez indywidualnie zamawiane elementy specjalne, aż po kompletne systemy, ściśle dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy.

Produkty firmy Karpol znajdują zastosowanie w: przemyśle stoczniowym (największe na świecie statki pasażerskie i rejsowe), przemyśle motoryzacyjnym, budowie lotnisk (Zurych, Berlin, Monachium, Lipsk), inwestycjach deweloperskich i budowlanych wznoszących m.in. biurowce, elektrownie, szpitale, firmy branży chemicznej i spożywczej. Firma dostarczała już swoje produkty do obiektów w Azji, Australii, Arabii Saudyjskiej, Rosji, Stanów Zjednoczonych i w całej Europy.

Firma posiada dwie siedziby w Pile oraz biuro w Niemczech, DL Lufttechnik. Jej atutem jest profesjonalny zespół, gwarantujący wysoki poziom produkcji, dystrybucji, montażu, czy obsługi serwisowej.

Przewiń do profilu firmy