Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/tka w Dziale Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-04-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy ponad  80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!
    Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:
    Lokalizacja: Warszawa
    OBOWIĄZKI:
    OCZEKIWANIA:
    • Procesowanie faktur i danych finansowych
    • Aktualizowanie baz danych oraz archiwizowanie dokumentów
    • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji oraz raportów zgodnie z wymaganiami
    • Rozwiązywanie bieżących problemów rachunkowych, odpowiadanie na zapytania i rozwiązywanie problemów związanych z problematyką księgową
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
    • Znajomość innego języka obcego jako dodatkowy atut (mile widziany hiszpański, niemiecki, francuski)
    • Dostępność min. 25 godzin tygodniowo
    • Zainteresowanie obszarem księgowości / finansów
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Chęć zdobycia pierwszego doświadczenia, proaktywna postawa i motywacja do nauki
    • Mile widziani studenci kierunków takich jak: finanse, rachunkowość, ekonomia i pokrewnych
    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
    • Elastyczny czas pracy (wykonywanie zlecanych czynności możliwe w dni robocze od 8:00-18:00)
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stałe wsparcie ze strony zespołu
    • Miłą atmosferę pracy
    • Atrakcyjną lokalizację biura w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego
    Take a look inside JLL
    and join us!
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."
    opisopisopis