Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta/tka w dziale księgowości

Ghelamco Poland

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

plac Europejski 1

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja przychodzących faktur,

  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży, kasy i innych dokumentów księgowych,

  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,

  • kontakt z dostawcami,

  • zamykanie miesiąca,

  • inne prace zlecone przez Accounting Manager.

Nasze wymagania

  • student/studentka 2-5 roku,

  • dobra znajomość Microsoft Excel,

  • dokładność,

  • sumienność,

  • terminowość,

  • uczciwość,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w księgowości oraz z systemem finansowo-księgowym.

To oferujemy

  • staż w oparciu o umowę zlecenie,

  • możliwość rozwoju profesjonalnego w firmie będącej liderem na rynku nieruchomości,

  • możliwość współpracy ze specjalistami w zespole doświadczonych księgowych,

  • przyjazną atmosferę pracy w dogodnej lokalizacji (Warsaw Spire, 41. piętro),

  • informację zwrotną po odbyciu stażu.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma Ghelamco Poland to wiodący inwestor i deweloper na rynku polskim i międzynarodowym, zwycięzca prestiżowej nagrody MIPIM Awards 2017 w kategorii na najlepszy budynek biurowy na świecie.

Przewiń do profilu firmy