Oferta pracy

Stażysta/tka w Dziale Legal - Płatny staż

SANOFIO firmie

SANOFI

North Gate

Warszawa

Stażysta/tka w Dziale Legal

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Wsparcie w weryfikacji poprawności i kompletności umów
  • Wsparcie pracowników w tworzeniu umów wg. wewnętrznych standardów
  • Sprawdzanie poprawności umów, wprowadzanych do wewnętrznych systemów
  • Przygotowywanie projektów korespondencji z urzędami
  • Prowadzenie rejestru pełnomocnictw
  • Prowadzenie dokumentacji korporacyjnej spółek z grupy
  • Bieżące wsparcie działu

Idealny kandydat:

  • Status studenta – III, IV lub V rok prawa (oferta stażu nie jest skierowana do osób na aplikacji oraz z prawem wykonywania zawodu)
  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze 40 godzin tygodniowo (uwzględniając czas na zajęcia na studiach)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Rzetelność, dokładność
  • Otwartość na nowe doświadczenia
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Dobra organizacja pracy i proaktywność
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z obszarem prawnym lub aktywność w kołach naukowych

Oferujemy:

  • Płatny staż od 1 czerwca 2021 do końca maja 2022
  • Współpracę w ramach umowy zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański) z możliwością pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne