Stażysta /-tka w Dziale Marketing & Business Excellence CEE (Płatny staż)

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.O firmie

  • Bonifraterska 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Bonifraterska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie zintegrowanych działań promocyjnych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych jako wsparcia marketingu wielokanałowego w celu uzyskania wysokiego poziomu zaangażowania klientów w procesy wspierające realizację strategii szczepień dopasowanej do lokalnych potrzeb;

  • Wsparcie w przygotowaniu materiałów marketingowych i edukacyjnych dla klientów (zarówno pacjentów, jak i lekarzy);

  • Wsparcie na poziomie tworzenia usług;

  • Zaangażowanie w interakcję z funkcjami odpowiedzialnymi za walidację;

  • Bezpośredni kontakt ze strukturą regionalną;

  • Wsparcie administracyjne dla lokalnej struktury marketingowej oraz Central Europe Franchise Head (Węgry, Czechy, Słowacja, Ukraina, Polska);

Nasze wymagania

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: marketing, zarządzanie, ekonomia);

  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny;

  • Wysokie umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy;

  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - dobra znajomość;

  • Zainteresowanie kanałami social media;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Skrupulatność i samodzielność;

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

To oferujemy

  • Płatny staż od 1 czerwca 2021 do 31 maja 2022;

  • Współpracę w ramach umowy zlecenie;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz zdobycie szerokiej wiedzy odnośnie rynku farmaceutycznego w Polsce i Regionie;

  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański) oraz możliwość pracy zdalnej;

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych, szczepionek, leków stosowanych w chorobach rzadkich, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia (Consumer Healthcare). Sanofi w Polsce jest zorganizowana w 4 następujące Business Unity: Specialty Care (Sanofi Genzyme); General Medicines; Vaccines (Sanofi Pasteur); Consumer Healthcare.

Jesteśmy dumni z uhonorowania naszej firmy tytułami Top Employer Polska 2021 i Top Employer Global 2021!

Jeżeli studia są dla Ciebie pasją, a umiejętności na nich zdobyte chciałbyś sprawdzić w praktyce, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu płatnych staży „Student on Board”.

Program jest skierowany do studentów i absolwentów do roku po ukończeniu studiów, którzy nie boją się nowych wyzwań i już na początku swojej kariery zawodowej chcą wykonywać odpowiedzialne i ciekawe zadania pod okiem doświadczonego managera.

Przewiń do profilu firmy