Stażysta /-tka w Dziale Marketingu (Płatny staż)

Sanofi

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wsparcie rozwoju strategii marek

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych, prezentacji dla lekarzy, farmaceutów i konsumentów

  • Efektywna współpraca z działem marketingu, sprzedaży, trade marketing, medical

  • Analiza wyników marki oraz efektów prowadzonych działań

  • Bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje kreatywne, agencje badawcze, dom mediowy), przy realizacji projektów marketingowych

  • Przygotowanie i koordynowanie projektów dotyczących marek

  • Monitorowanie i analiza rynku

  • Wsparcie koordynacji budżetów marek

  • Bieżące wsparcie działu: obsługa systemów korporacyjnych; koordynacja wysyłek materiałów

Nasze wymagania

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych

  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godziny tygodniowo – warunek konieczny

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, pozytywna energia oraz chęć doskonalenia się i dzielenia wiedzą z innymi

  • Proaktywność

  • Skrupulatność i samodzielność

  • Umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy

  • Zorientowanie na cel oraz umiejętność szybkiego uczenia się

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Excel, Power Point – dobra znajomość

  • Doświadczenie w pracy/stażu w obszarze marketingu lub kołach naukowych i organizacjach studenckich będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Płatny roczny staż

  • Współpracę w ramach umowy zlecenie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz zdobycie szerokiej wiedzy odnośnie rynku farmaceutycznego w Polsce i Regionie

  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański) oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O stanowisku

W związku z kolejną edycją programu stażowego Student on Board (www.studentonboard.pl) w Sanofi poszukujemy Kandydatów na stanowisko stażysty

Sanofi

W Sanofi różnorodność i inkluzywność mają fundamentalne znaczenie dla tego, jak działamy i są osadzone w naszych podstawowych wartościach. Zdajemy sobie sprawę, że aby naprawdę wykorzystać bogactwo, jakie przynosi różnorodność, musimy zarządzać przez integrację i aktywnie tworzyć miejsce pracy, w którym różnice mogą być rozwijane i wykorzystywane do polepszania życia naszych współpracowników, pacjentów i klientów. Szanujemy i doceniamy różnorodność naszych pracowników, ich doświadczenie i pochodzenie oraz zapewniamy wszystkim równe szanse rozwoju.

Przewiń do profilu firmy