Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta/tka w dziale marketingu

Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy sp.j.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w bieżących działaniach działu marketingu Kancelarii

  • pomoc w przygotowywaniu materiałów marketingowych

  • pomoc w tworzeniu i zamieszczaniu treści na stronie www oraz na portalach społecznościowych

  • wsparcie w opracowywaniu materiałów graficznych i newsletterów

  • wsparcie w realizacji projektów marketingowych

  • aktualizacja i utrzymanie baz marketingowych

  • wyszukiwanie informacji na temat nadchodzących wydarzeń

  • bieżące wsparcie prawników w procesach związanych z marketingiem i rozwojem biznesu

Nasze wymagania

  • interesuje Cię rozwój związany z marketingiem

  • jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów kierunków humanistycznych, marketingowych lub pokrewnych

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)

  • umiesz planować i zarządzać priorytetami

  • jesteś osobą komunikatywną

  • lubisz wychodzić z inicjatywą i nie boisz się proponować nowych rozwiązań

Mile widziane

  • znajomość programów i narzędzi do tworzenia projektów graficznych (Canva)

  • znajomość narzędzi do online marketingu

To oferujemy

  • 3-miesięczny płatny staż

  • elastyczne godziny pracy (po wcześniejszym ustaleniu z Opiekunem/Opiekunką stażu)

  • pracę w zgranym i wspierającym zespole

  • zdobywanie nowych umiejętności w renomowanej kancelarii prawnej

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w terminie do dnia 12 sierpnia 2022 r. z dopiskiem „Staż w dziale marketingu”, klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy to polska i niezależna firma prawnicza. Od ponad 20 lat budujemy zespoły ekspertów zdolnych do podejmowania najbardziej ambitnych projektów biznesowych na rynku krajowym i międzynarodowym w zakresie własności intelektualnej, w tym praw autorskich, nowych technologii, innowacji finansowych, konkurencji i ochrony konsumentów, cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych oraz prawa korporacyjnego i cywilnego, doradztwa w obszarze life science i nieruchomości. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z wyselekcjonowaną grupą największych zagranicznych oraz międzynarodowych kancelarii. Współpraca ta umożliwia nam podejmowanie się obsługi prawnej najbardziej wymagających projektów biznesowych na rynku polskim i międzynarodowym.

Wielu partnerów i prawników to wykładowcy i pracownicy naukowi renomowanych polskich uczelni i instytutów badawczych (m.in. UJ i PAN), a także autorzy publikacji, monografii i komentarzy. Prowadzimy również autorski program edukacyjny dla studentów TKP Academy – Student Program.

Wyróżnia nas nie tylko znajomość prawa, ale przede wszystkim ekspercka wiedza na temat branż i sektorów gospodarczych naszych klientów. Partnerzy Kancelarii oraz inni prawnicy działają w wielu międzynarodowych organizacjach zawodowych i stowarzyszeniach, takich jak m.in. Eurojuris, International Trademark Association, International Association of Privacy Professionals, International Technology Law Association, IR Global angażując się w opracowywanie dobrych praktyk i rozwiązań prawnych dostosowanych do potrzeb biznesowych przedsiębiorstw.

Przewiń do profilu firmy