Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/-tka w dziale obsługi Klienta

  • Radom, Zwoleń, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CRL Sp. z o. o. od 1990 roku jest wiodącą firmą na rynku usług związanych z wynajmem i serwisem odzieży roboczej, ochronnej i szaf odzieżowych. Jako nieliczni oferujemy naszym klientom kompleksową, satysfakcjonującą obsługę. Naszymi najcenniejszymi aktywami są pracownicy, którzy wykorzystują najnowocześniejsze i innowacyjne technologie, gwarantując niezmiennie najwyższą jakość usług.

    Nasze starania zostały
 docenione w prestiżowych rankingach:

    Diamenty Forbesa oraz Gepardy Biznesu.

    W związku z realizacją projektu:

    „Opracowanie inteligentnego systemu zarządzania procesami biznesowymi z uwzględnieniem rozwiązań inteligentnych systemów wspierających integrację tradycyjnych oraz elektronicznych kanałów sprzedaży w rentalu odzieży roboczej (sektor B2B)” realizowanego w ramach Programu 1.2 „Działalność badawczo - rozwojowa przedsiębiorstw” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radom, Zwoleń

    Zakres obowiązków:

    • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu informatycznego,
    • kontakt z klientami w celu zebrania szczegółowych wymagań i potrzeb klientów,
    • współpraca z innymi działami w celu realizacji ww. obowiązków,
    • porządkowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentów.

    Wymagania:

    • znajomość obsługi programu MS Excel umożliwiająca codzienną pracę w tym programie,
    • wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów,
    • dokładność w działaniu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów,
    • wykształcenie co najmniej średnie,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • wysoka kultura osobista,
    • dobra komunikatywność,
    • entuzjazm, umiejętność komunikacji.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej finansowo firmie na podstawie umowy o pracę staż 3 miesiące z możliwością kontynuacji,
    • możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia wprowadzające,
    • atmosferę pracy w młodym i prężnym zespole,
    • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego listu motywacyjnego i CV w formacie pdf
    za pośrednictwem portalu.

    „Jakość to coś co zadowala, a nawet zachwyca klientów" mawiał William Deming.

     W CRL zdajemy sobie sprawę, że profesjonalizm przejawia się wysoką jakością
    oferowanego produktu. To filar na którym od lat budujemy swoją markę.

    Jednocześnie prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    (zgodnie z Ustawą  z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
    tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami/kami.

    Wszystkim Kandydatom/kom dziękujemy za przesłane aplikacje.

    Zapraszamy do zapoznania się z usługą naszej firmy na www.crl.pl