Oferta pracy

Stażysta/tka w dziale technologii

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting PlantO firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant

Generała Mariusza Zaruskiego 11

Sosnowiec

Marelli jest firmą międzynarodową założoną we Włoszech w 1919 roku. Prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie systemów komponentów dla sektora motoryzacyjnego. Od maja 2019 roku Marelli jest częścią Grupy Marelli CK Holdings.

Marelli zatrudnia około 44 000 pracowników, ma 85 zakładów produkcyjnych i 15 ośrodków R&D. Grupa obecna jest w 20 krajach (Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Polska, Czechy, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Turcja, USA, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Chiny, Japonia, Indie, Malezja).

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • tworzenie dokumentacji technologicznej na obszarach produkcji – Instrukcje Pracy / Karty Parametrów
  • tworzenie layoutu linii montażowej z uwzględnieniem ergonomii i organizacji pracy
  • weryfikowanie stanowisk montażowych po wprowadzanych zmianach w procesie produkcyjnym
  • realizacja testów stanowisk kontroli szczelności i świecenia

Nasze oczekiwania:

  • student/ka studiów zaocznych ostatnich lat o kierunku technicznym, tegoroczny absolwent/ka studiów o kierunku technicznym
  • zainteresowanie tematami związanymi z technologią produkcji – mile widziane pierwsze praktyki w obszarze produkcji
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z otoczeniem

Co możemy Ci zaoferować:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w zawodzie
  • wsparcie doświadczonych technologów
  • uczestnictwo w uruchomieniach nowych projektów dla największych marek w branży automotive

Zainteresowanie osoby proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy