Oferta pracy

Stażysta/tka w dziale wsparcia technicznego

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.O firmie

  • Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

Bolesławiec

Fabryka grzejników łazienkowych działająca w ramach szwajcarskiego koncernu Zehnder Group wiodącego producenta systemów grzewczych, wentylacyjnych i urządzeń do filtracji powietrza, w związku z rozwojem działalności ogłasza nabór na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec
Region: dolnośląśkie

Opis stanowiska-kluczowe zadania:

  • Tworzy oferty i zajmuje się obsługą klienta wewnętrznego i zewnętrznego w tym:
    • przyjmuje zapytania klientów,
    • analizuje możliwości wykonawcze,
    • sporządza ofertę dla klienta,
    • zamawia nietypowe komponenty
    • przygotowuje zlecenie produkcyjna do oferty.
  • Wspomaga inżynierów ds. rozwoju produktu we wprowadzaniu nowych wyrobów:
    • bierze udział w tworzeniu prototypów nowych wyrobów,
    • wykonuje testy i próby wstępne produktów,
    • gromadzi dane techniczne i produkcyjne wyrobów.
  • Zajmuje się aktualizacją i uzupełnianiem danych o wyrobach;
  • Informuje klientów o zmianach w wyrobach.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość pakietu office (word, excel);
  • Komunikatywność (umiejętność przedstawienia bieżącej sytuacji- statusu, nawiązywanie kontaktu,
  • Zadawanie pytań, w celu doprecyzowywania informacji).

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość systemów ERP (preferowany SAP);
  • Znajomość oprogramowania CAD (Autocad, Drafsight, Solid works);
  • Wykształcenie techniczne (znajomość rysunku technicznego);
  • Systematyka (ustalanie priorytetów, układanie planu pracy);
  • Zarządzanie zmianą (praca z kilkoma zadaniami, zmiana priorytetów, ocena sytuacji);
  • Język niemiecki lub francuski;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Doświadczenie w sprzedaży lub pracy z klientami.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w jednej z fabryk międzynarodowej, szwajcarskiej grupy;
  • Możliwość udziału w ciekawych i innowacyjnych projektach;
  • Stały kontakt z najnowszymi technologiami przemysłowymi;
  • Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych efektów wynagrodzenie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w oparciu o proces rozwoju kompetencji;
  • Dodatkowe benefity (Medicover, Multisport, Best Doctors);
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Zainteresowane
Zainteresowane osoby zapraszamy serdecznie do przesłania cv w polskiej wersji językowej za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

Ul. Modłowa 5
59 – 700 Bolesławiec
Tel. 75/7340298

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV lub dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.  w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą pełną klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji – zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy