Oferta pracy

Stażysta /-tka w Dziale Zapewnienia Jakości (Płatny staż)

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Udział w aktywnościach Działu Zapewnienie Jakości ds. Systemów, w zakresie walidacji oraz kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń i systemów pomocniczych.

  • Udział w procesie przygotowania dokumentacji właściwej do danych aktywności walidacyjnych i kwalifikacyjnych, w szczególności: protokołów i raportów.

  • Udział we wdrażaniu obowiązujących wymagań jakościowych: prawnych oraz standardów grupy Sanofi, w zakresie produktów farmaceutycznych, suplementów diety i kosmetyków.

  • Udział w akcjach Działu związanych z zapewnieniem odpowiedniej zgodności praktyk i bezpieczeństwa produktów: odchylenia, działania CAPA, wnioski Change Control, analizy ryzyka.

  • Udział w akcjach związanych z ciągłą poprawą jakości w Zakładzie oraz propagowaniem Kultury Jakości.

  • Udział w aktywnościach związanych ze wsparciem realizacji aktualnych projektów zakładowych, w zakresie tematów jakościowych.

Nasze wymagania

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: technologia chemiczna, chemia, biotechnologia, zapewnienie jakości żywności).

  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny.

  • Wysokie umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy.

  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - podstawowa znajomość.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Skrupulatność i samodzielność.

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

To oferujemy

  • Płatny staż od 1 czerwca 2021 do 31 maja 2022.

  • Współpracę w ramach umowy zlecenie.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz zdobycie szerokiej wiedzy odnośnie rynku farmaceutycznego w Polsce i Regionie.

  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera.

  • Elastyczne godziny pracy.

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych, szczepionek, leków stosowanych w chorobach rzadkich, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia (Consumer Healthcare). Sanofi w Polsce jest zorganizowana w 4 następujące Business Unity: Specialty Care (Sanofi Genzyme); General Medicines; Vaccines (Sanofi Pasteur); Consumer Healthcare.

Jesteśmy dumni z uhonorowania naszej firmy tytułami Top Employer Polska 2021 i Top Employer Global 2021!

Jeżeli studia są dla Ciebie pasją, a umiejętności na nich zdobyte chciałbyś sprawdzić w praktyce, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu płatnych staży „Student on Board”.

Program jest skierowany do studentów i absolwentów do roku po ukończeniu studiów, którzy nie boją się nowych wyzwań i już na początku swojej kariery zawodowej chcą wykonywać odpowiedzialne i ciekawe zadania pod okiem doświadczonego managera.

Przewiń do profilu firmy