Oferta pracy

Stażysta/tka w Zespole IT

Żabka PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • obsługiwanie zgłoszeń pracowników Centrum Logistycznego,

  • wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów,

  • rekomendowanie wsparcia informatycznego/technicznego,

  • budowanie i aktualizowanie procedur związanych z działaniem Zespołu,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • pełnienie dyżurów informatycznych.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność 30 - 40 h w tygodniu,

  • status Studenta/ki (mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych kierunków związanych z IT),

  • podstawowa wiedza z obszaru IT,

  • chęć do rozwijania się i zdobywania wiedzy,

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,

  • podejmowanie własnej inicjatywy,

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność i pozytywne podejście do nawiązywania kontaktów,

  • chęć dojazdu do naszego Centrum Logistycznego w Będzieszynie pod Pruszczem Gdańskim.

To oferujemy

  • 6-miesięczny, płatny staż

  • praktyczna wiedza i świetna atmosfera

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych z opieką doświadczonego kolegi

  • nowoczesne środowisko pracy i ciekawe projekty

  • rozwój w convienance nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników