Oferta pracy

Stażysta w Biurze Zarządu

PKP Intercity S.A.

aleje Jerozolimskie 142a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji, interpretacja przepisów, wyszukiwanie orzecznictwa i stanowisk doktryny,

  • opracowywanie projektów pism, wniosków do rejestrów, sądów oraz urzędów,

  • opracowywanie projektów aktów wewnętrznych Spółki,

  • wsparcie zespołu przy realizowanych projektach,

  • kontakt z urzędami, sądami i instytucjami publicznymi,

  • bieżąca obsługa administracyjno-biurowa.

Nasze wymagania

  • status studenta/studentki prawa (IV-V roku),

  • dyspozycyjność,

  • znajomość prawa handlowego oraz prawa cywilnego,

  • doświadczenie lub zainteresowania KSH oraz transakcjami gospodarczymi,

  • umiejętność obsługi programów MS Office (Word, Excel, Outlook) oraz programów typu Legalis, Lex,

  • precyzja i umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji,

  • mile widziana dobra znajomość prawniczego angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • bezpłatny staż,

  • po ukończeniu stażu możliwość uzyskania umowy zlecenia jak i umowy o pracę,

  • szkolenia wewnętrzne,

  • pracę pełną wyzwań, w dynamicznym środowisku,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • udział we wdrożeniu nowych rozwiązań w firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy