Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Biurze Zarządzania Ryzykiem

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa

Jednostka: Biuro Zarządzania Ryzykiem
Rodzaj umowy: umowa zlecenia

Główne zadania:

  • wsparcie procesu monitorowania i raportowania ryzyka inwestycyjnego,
  • przygotowywanie analiz ad hoc na potrzeby zarządzania ryzykiem,
  • rozwój istniejących modeli zarządzania ryzykiem,
  • wsparcie we wdrażaniu nowych modeli zarządzania ryzykiem.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem: metody pomiaru ryzyka, budowa modeli, zabezpieczanie ryzyka,
  • mile widziana wiedza z zakresu ryzyka inwestycyjnego,
  • dobra znajomość MS Excel w tym VBA,
  • mile widziana znajomość SQL,
  • mile widziana znajomość R,
  • dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań,
  • zdolności analityczne,
  • samodzielność, sumienność, rzetelność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego z zakresu zarządzania ryzykiem  w firmie z branży asset management,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość samodzielnej realizacji zadań,
  • współpraca na podstawie umowy zlecenia z możliwością zmiany formy zatrudnienia w przyszłości.
Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO BP BANKOWY PTE S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922  z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się