Oferta pracy

Stażysta w Centrum Inżynieryjnym SIC

Rockwell AutomationO firmie

  • Roździeńska 49, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Rockwell Automation

Roździeńska 49

Katowice

Twój zakres obowiązków

Aktywne wsparcie inżynierów konstruktorów w procesach zmian inżynieryjnych: aktualizacja dokumentacji 2D i 3D z wykorzystaniem systemów CAD.

Utrzymanie dokumentacji 2D i 3D aparatury rozdzielczej i sterowniczej niskonapięciowej.

Utrzymanie i tworzenie dokumentacji technicznej dla Inżynierii Industrializacji, Inżynierii Procesu, Inżynierii Jakości, Inżynierii Produktu oraz Sprzedaży

Tworzenie i modyfikowanie list materiałowych dla procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

Dostępność do pracy około 20 godzin tygodniowo

Gotowość do podjęcia stażu na min. 6 miesięcy

Wykształcenie wyższe techniczne (student 3, 4 lub 5 roku mechaniki/ automatyki/mechatroniki/ elektrotechniki lub pokrewnych)

Znajomość oprogramowania CAD (preferowany PTC Creo / Siemens NX)

Znajomość podstaw automatyki / elektrotechniki

Znajomość pakietu Office

Znajomość języka angielskiego na poziome dobrym

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta LunchPass Sodexo

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit

  • Premia roczna

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Kursy językowe

Rockwell Automation is the world's largest company dedicated to industrial automation and information. We hire more than 23 000 employees in 80 countries. We have been on the market for 115 years, in Katowice for more than 20 and we are still developing on Silesian market.

Przewiń do profilu firmy

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Okres stażu: minimum 6 miesięcy