Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta w Centrum IT - Programista JAVA

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • Angular

  • SQL

O projekcie

Work at the forefront of automotive innovation with ZF,

one of the world’s leading automotive suppliers.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy tworzeniu systemów informatycznych oraz narzędzi wykorzystywanych przez zespoły produkcyjne (SCADA);

  • Programowanie obiektowe w języku Java;

  • Udział w tworzeniu i monitorowaniu baz danych i dokumentacji dla projektów;

  • Praca nad specyfikacjami i wymaganiami oraz budowanie architektury oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwent lub ostatni rok studiów);

  • Programowanie obiektowe (Java i pochodne);

  • Umiejętność pracy w zespole (mile widziane doświadczenie w pracy oparte o SCRUM);

  • Dobra znajomość j. angielskiego.

  • Mile widziana umiejętność pracy w Angular, SQL.

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez ZF na umowę o pracę na okres 1 roku;

  • Dostęp do najnowszych technologii w obszarze IT;

  • Pracę pod okiem mentora;

  • Pakiet socjalny: Kartę MyBenefit; ubezpieczenie medyczne;

  • Stanowisko specjalisty dla najlepszych (w zależności od zapotrzebowania firmy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie