Stażysta w Departamencie Aktuarialnym

Prudential O firmie

Rekrutacja zdalna

Prudential

Puławska 182

Warszawa

Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowanie, testowanie i dokumentacja modeli aktuarialnych na podstawie zdefiniowanych wymagań aktuarialnych i biznesowych
  • Udział w definiowaniu wymagań funkcjonalnych oraz specyfikacji obliczeniowych dla systemów informatycznych operacyjnych i sprzedażowych w zakresie obliczeń aktuarialnych
  • Przygotowywanie przypadków testowych na potrzeby testowania systemów informatycznych, operacyjnych i sprzedażowych w zakresie obliczeń aktuarialnych oraz przeprowadzenie pełnych testów tych systemów w zakresie obliczeń aktuarialnych
  • Analiza statystyczna danych wraz z przygotowywaniem raportów na temat portfela ubezpieczeń
  • Obliczenia aktuarialne na potrzeby wsparcia Departamentu Obsługi Klientów związane z poza systemową obsługą transakcji i listów wraz z efektywną komunikacją z tym Departamentem
  • Zapewnienie wysokiej jakości pracy oraz terminowego wykonania powierzonych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe matematyczne lub ekonomiczne lub w trakcie studiów
  • Podstawowa znajomość matematyki aktuarialnej
  • Doświadczenie w budowaniu modeli w MS Excel z użyciem VBA, posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Dużym atutem będzie:

  • Znajomość produktów ubezpieczeń życiowych
  • Wiedza na temat modelowania przepływów finansowych w produktach ubezpieczeń na życie w modelach aktuarialnych
  • Umiejętność pisania zapytań SQL
  • Doświadczenie w pracy w Zespole Aktuarialnym
  • Doświadczenie w efektywnej komunikacji z osobami z zespołów operacyjnych, IT oraz pracownikami dostawcy oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy w trybie projektowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub elastyczne rozwiązania oparte o umowę zlecenie dopasowane do trybu studiów
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Dogodną lokalizację biura przy metrze Wilanowska
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy