Stażysta w Departamencie Platform Integracji Danych i Systemów

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 14 lip 2022
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Bash Script

  • Windows Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy o najnowszych technologiach,

  • Dbanie o utrzymanie aplikacji NN,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów systemowych i aplikacyjnych,

  • Rozwijanie automatów integracyjnych,

  • Tworzenie nowe skryptów i automatów integracji miedzy systemami,

  • Uczestniczenie w trwających projektach rozwijających technologie w NN,

  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji technicznych.

Nasze wymagania

  • Chęci do nauki i rozwoju w obszarze integracji danych,

  • Dostępności ok. 30h tygodniowo lub więcej,

  • Otwartości w komunikacji i chęci do współpracy w zespole,

  • Proaktywności i chęci do działania,

  • Zainteresowania współpracą na podstawie umowy zlecenie.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • Znajomość Linux i Bash Script,

  • Znajomość Windows Server i Batch Script,

  • Znajomość administrowania aplikacjami (np. Tomcat),

  • Status studenta, najlepiej pierwszych lat studiów technicznych.

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów przy wykorzystaniu najnowszych technologii,

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie,

  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczny czas pracy (praca hybrydowa oraz zdalna).

  • Pracę w atmosferze wzajemnego szacunku dla wszystkich członków zespołu i pracowników w Firmie,

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu,

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze.

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

Przewiń do profilu firmy