Ta oferta pracy jest nieaktualna od 924 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Analiz i Raportów Płacowych

  • Kraków, małopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Obowiązkowe praktyki studenckie to dla Ciebie za mało?

Nie chcesz po studiach świecić pustym CV?

Szukasz czegoś na poważnie?

TEST to drzwi do kariery w HR!

O nas

Jesteśmy profesjonalistami bez zadęcia, skutecznie konkurującymi z największymi korporacjami HR. Z nami poznasz świat wielkiego biznesu, nie stając się jednocześnie trybikiem w maszynie.

Kogo szukamy

Szukamy czterech osób do odbycia stażu na stanowisku Młodszego Konsultanta w zespole doradztwa wynagrodzeń.

miejsce pracy: Kraków
nr ref.: 5106/ST

Wymagania:

TY

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi (także przez telefon)
  • Jesteś studentem 2 - 4 roku
  • Jesteś pracowity
  • Chcesz się rozwijać
  • Ludzie są dla Ciebie ważni…
  • …ale realizowanie celów również!
  • Wysłuchujesz rozmówcy do końca, zanim przedstawisz swoją opinię

BYŁOBY SUPER, JEŻELI

  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Mówisz i piszesz swobodnie po angielsku
  • Masz pasję, której poświęcasz się od lat

Obowiązki:

Co będziesz robić - zdobywać doświadczenie!

Twoim obowiązkiem będzie kontakt telefoniczny z naszymi potencjalnymi Klientami. Kiedy podpiszą umowę, stają się Twoimi Klientami. To znaczy, że będziesz z nimi często rozmawiał, poznawał ich problemy i potrzeby, doradzał najlepsze rozwiązanie. Najczęściej będzie to nasz Raport Płacowy, ale może też być specjalne badanie rynku, benchmark, wartościowanie stanowisk… wszystko w swoim czasie, pracy Ci nie zabraknie!

Czego na pewno nie będziesz robić - kserować, biegać na pocztę, parzyć kawy (chyba, że sobie!)

Oferujemy:

STAŻ

  • 3 miesiące
  • Bezpłatny
  • Grafik ustalany indywidualnie, oczekujemy dostępności na ok. 30 godz/tyg
  • Biuro w centrum miasta
  • Możliwość wychodzenia w ciągu dnia na zajęcia/egzaminy

Duża szansa na stałą pracę (prawie cały nasz zespół to byli stażyści)

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się