Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Analiz i Raportów Płacowych

  • Kraków, małopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obowiązkowe praktyki studenckie to dla Ciebie za mało?

    Nie chcesz po studiach świecić pustym CV?

    Szukasz czegoś na poważnie?

    TEST to drzwi do kariery w HR!

    O nas

    Jesteśmy profesjonalistami bez zadęcia, skutecznie konkurującymi z największymi korporacjami HR. Z nami poznasz świat wielkiego biznesu, nie stając się jednocześnie trybikiem w maszynie.

    Kogo szukamy

    Szukamy czterech osób do odbycia stażu na stanowisku Młodszego Konsultanta w zespole doradztwa wynagrodzeń.

    miejsce pracy: Kraków
    nr ref.: 5106/ST

    Wymagania:

    TY

    • Lubisz rozmawiać z ludźmi (także przez telefon)
    • Jesteś studentem 2 - 4 roku
    • Jesteś pracowity
    • Chcesz się rozwijać
    • Ludzie są dla Ciebie ważni…
    • …ale realizowanie celów również!
    • Wysłuchujesz rozmówcy do końca, zanim przedstawisz swoją opinię

    BYŁOBY SUPER, JEŻELI

    • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta
    • Mówisz i piszesz swobodnie po angielsku
    • Masz pasję, której poświęcasz się od lat

    Obowiązki:

    Co będziesz robić - zdobywać doświadczenie!

    Twoim obowiązkiem będzie kontakt telefoniczny z naszymi potencjalnymi Klientami. Kiedy podpiszą umowę, stają się Twoimi Klientami. To znaczy, że będziesz z nimi często rozmawiał, poznawał ich problemy i potrzeby, doradzał najlepsze rozwiązanie. Najczęściej będzie to nasz Raport Płacowy, ale może też być specjalne badanie rynku, benchmark, wartościowanie stanowisk… wszystko w swoim czasie, pracy Ci nie zabraknie!

    Czego na pewno nie będziesz robić - kserować, biegać na pocztę, parzyć kawy (chyba, że sobie!)

    Oferujemy:

    STAŻ

    • 3 miesiące
    • Bezpłatny
    • Grafik ustalany indywidualnie, oczekujemy dostępności na ok. 30 godz/tyg
    • Biuro w centrum miasta
    • Możliwość wychodzenia w ciągu dnia na zajęcia/egzaminy

    Duża szansa na stałą pracę (prawie cały nasz zespół to byli stażyści)

    bottom