Logo Pracuj.pl

Stażysta w Dziale audytu instytucji finansowych

Mazars Audyt Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Mazars Audyt Sp. z o. o.

Piękna 18

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w badaniu sprawozdań finansowych Klientów Mazars z sektora finansowego
  • przygotowywanie dokumentów, analiz/raportów koniecznych do prawidłowego wykonania badania
  • wsparcie pracy doświadczonych pracowników w trakcie realizacji projektu
  • praktyczne poznawanie zasad metodologii przeprowadzania Audytu

Nasze wymagania

  • podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości
  • zdolności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • gotowości do podróży służbowych
  • dyspozycyjności 40 godzin tygodniowo (realizujesz 1-4 tygodniowe projekty, w przerwach między projektami dowolnie dysponujesz swoim czasem)
  • studia na kierunkach związanych z ekonomią, finansami, rachunkowością będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i awansów
  • międzynarodowe środowisko pracy, możliwość pracy w innych biurach Mazars na całym świecie w ramach programu Mazars Mobility
  • dostęp do nowoczesnych platform e-learningowych oraz szerokiej bazy wiedzy zawierającej szkolenia merytoryczne oraz z zakresu umiejętności technicznych i miękkich

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma specjalizująca się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 42 000 specjalistów – w tym 26 000 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance - pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju.

W Polsce Mazars zatrudnia ponad 300 specjalistów w Warszawie i Krakowie, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.

Stażysta w Dziale audytu instytucji finansowych, Piękna 18, Warszawa