Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Auto EFL ds. e-marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jeśli jesteś studentem IV - V roku lub absolwentem wyższej uczelni i dysponujesz wolnym czasem, który chciałbyś wykorzystać na rozwój zawodowy i zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, to ta oferta skierowana jest do Ciebie!

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jesteś dla nas idealnym kandydatem, jeśli:

    • interesujesz się e-marketingiem, analizą danych, social mediami, copywritingiem
    • interesujesz się tworzeniem kampanii e-marketingowych i publikacją treści w Internecie
    • jesteś kreatywny i nie boisz się nowych, innowacyjnych rozwiązań
    • rozumiesz potrzeby i specyfikę użytkowników portali internetowych
    • chcesz nieustannie się rozwijać i zdobywać nową wiedzę
    • lubisz pracować z ludźmi, chętnie się uczysz i dzielisz wiedzą jesteś ambitny i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Mamy zadania dla Ciebie:

    • zapoznanie się ze specyfiką pracy w dziale tworzącym internetową platformą transakcyjną
    • poznanie i wykorzystanie w praktyce narzędzi e-marketingowych, analitycznych, statystycznych
    • zarządzanie i tworzenie kampanii reklamowych na serwisie internetowym
    • możliwość sprawdzenia się w samodzielnych zadaniach w zakresie social mediów
    • wykorzystanie narzędzi e- marketingowych do pozyskiwania Klientów, zwiększenia ruchu i użytkowników na serwisie
    • analizowanie danych statystycznych
    • prowadzenie działań SEM i SEO na serwisie w celu zwiększenia widoczności serwisu w wyszukiwarkach

    Oferujemy:

    • III miesięczny płatny staż (04.03.2019 - 31.05.2019)- elastyczne godziny stażu
    • szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju
    • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i doświadczonych specjalistów
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
    • realną możliwość nawiązania stałej współpracy dla najlepszych uczestników
    bottom1

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Do GRUPY EFL należą:

    • Europejski Fundusz Leasingowy SA
    • EFL FINANCE SA
    • Carefleet SA
    • EFL SERVICE SA
    • EUROFACTOR Polska SA

    EFL Service S.A.
    bottom