Logo Pracuj.pl

Stażysta w Dziale Automatyki

Tarczyński S.A.O firmie

5 600
brutto / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • poznanie poszczególnych etapów produkcji
  • aktywny udział w usuwaniu zakłóceń i usterek
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • praca z brygadami UR

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie lub studia o kierunkach: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Mechatronika, Informatyka Przemysłowa, Fizyka Techniczna
  • otwartość na wyzwania i umiejętność adaptacji do często zmieniających się warunków
  • posiadanie pierwszych doświadczeń zawodowych w obszarze produkcji (praktyki, staże)
  • wiązanie swojej przyszłości z pracą w Dziale Utrzymania Ruchu jako Inżynier UR
  • akceptowanie pracy w systemie czterobrygadowy

Benefity

  • preferencyjne pożyczki
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • karta MultiSport
  • prywatna opieka medyczna LuxMed
  • bezpłatna stołówka pracownicza
  • umowa o pracę na 33 miesiące bez okresu próbnego

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei

– JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Stażysta w Dziale Automatyki, łódzkie